Producenci

Półki i Regały

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
PÓŁKA ŚCIENNA MEERT METALOWA CZARNA PÓŁKA ŚCIENNA MEERT METALOWA CZARNA
Cena: 92,00 zł
szt.
PÓŁKA ŚCIENNA NAROŻNA MEERT CZARNA - WOOOD PÓŁKA ŚCIENNA NAROŻNA MEERT CZARNA - WOOOD
Cena: 145,00 zł
szt.
PÓŁKA ŚCIENNA PLANKJE 60CM PÓŁKA ŚCIENNA PLANKJE 60CM
Cena: 239,99 zł
szt.
PÓŁKA ŚCIENNA PLANKJE 90CM PÓŁKA ŚCIENNA PLANKJE 90CM
Cena: 265,00 zł
szt.
PÓŁKA WISZĄCA BIAŁA PÓŁKA WISZĄCA BIAŁA
Cena: 400,00 zł
szt.
PÓŁKA WISZĄCA MARLEY PÓŁKA WISZĄCA MARLEY
Cena: 415,00 zł
szt.
PÓŁKA WISZĄCA MEERT BIAŁA 50CM PÓŁKA WISZĄCA MEERT BIAŁA 50CM
Cena: 92,00 zł
szt.
PÓŁKA WISZĄCA MEIKE - WOOOD PÓŁKA WISZĄCA MEIKE - WOOOD
Cena: 409,99 zł
szt.
PÓŁKA WISZĄCA PEET OKRĄGŁA CZARNA PÓŁKA WISZĄCA PEET OKRĄGŁA CZARNA
Cena: 289,99 zł
szt.
PÓŁKI JOY PÓŁKI JOY
Cena: 2 250,00 zł
szt.
PÓŁKI WISZĄCE MEERT DREWNO/METAL - WOOOD PÓŁKI WISZĄCE MEERT DREWNO/METAL - WOOOD
Cena: 300,00 zł
szt.
REGAŁ AUKE METALOWY CZARNY REGAŁ AUKE METALOWY CZARNY
Cena: 389,99 zł
szt.
REGAŁ CLASS REGAŁ CLASS
Cena: 3 199,00 zł
szt.
REGAŁ EXPAND - WOOOD REGAŁ EXPAND - WOOOD
Cena: 1 199,00 zł
szt.
REGAŁ FLYNN SOSNOWY BIAŁY REGAŁ FLYNN SOSNOWY BIAŁY
Cena: 799,00 zł
szt.
REGAŁ GIRO TROLLEY NA KÓŁKACH DUŻY REGAŁ GIRO TROLLEY NA KÓŁKACH DUŻY
Cena: 1 550,00 zł
szt.
REGAŁ HUIB TROLLEY NA KÓŁKACH - WOOOD REGAŁ HUIB TROLLEY NA KÓŁKACH - WOOOD
Cena: 1 699,00 zł
szt.
REGAŁ INDUSTRIALNY - HK LIVING REGAŁ INDUSTRIALNY - HK LIVING
Cena: 2 850,00 zł
szt.
REGAŁ JUNE METALOWY CZARNY 120CM REGAŁ JUNE METALOWY CZARNY 120CM
Cena: 1 699,00 zł
szt.
REGAŁ JUNE METALOWY CZARNY 85CM REGAŁ JUNE METALOWY CZARNY 85CM
Cena: 1 499,00 zł
szt.
REGAŁ MAŁY JUNE METALOWY CZARNY REGAŁ MAŁY JUNE METALOWY CZARNY
Cena: 1 099,00 zł
szt.
  • nowość
REGAŁ METALOWY CARO WYSOKI Z DREWNIANYMI PÓŁKAMI REGAŁ METALOWY CARO WYSOKI Z DREWNIANYMI PÓŁKAMI
Cena: 1 099,00 zł
szt.
REGAŁ NA KÓŁKACH NISKI METALOWY SZARY REGAŁ NA KÓŁKACH NISKI METALOWY SZARY
Cena: 849,00 zł
szt.
  • nowość

Półki ścienne - sposób na dodatkową przestrzeń użytkową

W każdym wnętrzu musi znaleźć się miejsce na prywatne bibeloty, zdjęcia, książki oraz inne rzeczy niezbędne w codziennym życiu. Dawniej popularne były tradycyjne meblościanki, które już wyszły z mody. W zamian za to coraz bardziej popularne stają się półki ścienne, a prawdziwą furorę robią półki ścienne modułowe oraz regały ścienne. Są to półki wykonane w zróżnicowany sposób, od tradycyjnych, bardzo prostych półek, po półki o różnych kształtach, zamkniętych w kwadraty, prostokąty, trójkąty czy też romby.

Szeroka oferta półek ściennych

Wybór właściwej półki ściennej w zależności od aranżacji wnętrza nie jest łatwy. Dlatego postawiliśmy bardzo duży nacisk na stworzenie ciekawej i różnorodnej oferty. Dzięki temu uzyskaliśmy bardzo bogatą grupę produktową, w której znajdują się tradycyjne półki ścienne, półki wiszące, półki stojąco-podwieszane, a także liczna grupa regałów czy też kredensów. Dzięki temu właściwa aranżacja wnętrza staje się dużo łatwiejsza, a wszystko dzięki możliwości dobrania designerskich, zaprojektowanych ze smakiem półek, regałów czy też kredensów z naszej oferty. W ofercie znajdują się designerskie półki i regały, które sprawdzą się w wystroju klasycznym i nowoczesnym. Posiadamy ponadto regały i półki idealne do wystroju industrialnego, co pozwala na zastosowanie tej grupy produktów również w nietypowych aranżacjach.

Wysoka funkcjonalność i designerski wygląd półek ściennych

Od półek, regałów czy kredensów wymaga się przede wszystkim tego, aby były pojemne i funkcjonalne. Nic dziwnego, że w naszej ofercie znajdują się półki ścienne, regały i kredensy, które w pełni łączą obie funkcje. Dodatkowo, wszystkie designerskie półki ścienne oraz meble pozwalają na wzajemnie ich łączenie. Dzięki temu można uzyskać nie tylko ścianę z półek, bogatą w przestrzeń użytkową, ale również doskonale komponującą się z całą aranżacją wnętrza. Każda półka, regał czy też kredens zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie istotne funkcje, dobrze wyglądać i komponować się z każdym wystrojem wnętrza. W ten sposób została zachowana ich funkcjonalność oraz swoista kompatybilność z aranżacją wnętrza.

Regały industrialne – do charakternych wnętrz

Duża przestrzeń a w niej surowa elegancja, organiczna paleta barw, kompilacje drewna, betonu i metalu – to możesz spotkać w pomieszczeniu urządzonym w duchu industrialnego minimalizmu. W La Bambetle mamy Dla Ciebie bogaty repertuar tego rodzaju mebli. Są wśród nich pojemne i pełne nieustępliwego uroku regały.
Historia stylu industrialnego wiąże się nierozerwalnie z pustostanami fabrycznymi w Stanach Zjednoczonych, które były zasiedlane przez różnego rodzaju artystów. To dzięki nim ten pełen surowego czaru styl podbił serca architektów wnętrz na całym świecie. Czym charakteryzuje się ten styl? Przede wszystkim uwypukla to, co powszechnie jest ukryte – a więc wszelkie kable, instalacje, metalowe rurki czy żarówki, które są montowane podtynkowo lub zasłaniane jak w przypadku żarówki dodatkowym materiałem – w tym nurcie staje się jednym z pierwszoplanowych bohaterów. Ważne jest również utrzymanie pomieszczenia w stanie surowości – eksponuje się ceglane mury, betonowe stropy czy wszelkiego rodzaju słupy.
W tej konwencji stylistycznej ważny jest odpowiedni dobór mebli, które nie mogą zachwiać ogólnym konceptem. Projektanci podkreślają znaczenie prostych, geometrycznych kształtów. Materiałem, z którego zostały wyprodukowane meble, powinno być szkło, beton, drewno lub cegła. Często przedmioty codziennego użytku nawiązują swoim kształtem do rzeczy, które można spotkać w halach fabrycznych i warsztatach.

Regały industrialne - bezkompromisowy design

Asortyment sklepu La Bambetle jest zaopatrzony w meble, które wyposażą Twój industrialny loft lub salon w sposób kompletny. Przedstawiamy Ci szereg regałów, których konstrukcyjna koncepcja opiera się na eksponowaniu ich minimalistycznej formy.
Znajdziesz u nas półki ścienne lub industrialne regały stojące. Są one wykonane z połączenia metalu oraz drewna. Dzięki czemu ich obecność w Twoim domu uaktywni wielkoprzemysłową atmosferę. Niesztampowe formy naszych regałów pozwolą na stworzenie wyjątkowo oryginalnych aranżacji. Doskonale połączą się z innymi produktami z ducha industrialnymi jak stoły czy krzesła.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy od home.pl